Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області

Повідомлення RASFF щодо виявлення хлорпірифосу в органічній зеленій каві

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 10 жовтня 2023 року № 2023.6874 стосовно виявлення хлорпірифосу в органічній зеленій каві (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: ТОВ «Кофітон», вул. Ломоносова 75 а, м. Київ, 03189).

11:23 16.10.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення речовини хлопірифос в булгурі

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення № 2023.58.41, щодо харчових продуктів та кормів, щодо виявлення несанкціонованої речовини хлопірифос в булгурі, що експортувався з України (виробник:ТОВ «Круп’яний двір», вул. Посмітного 9А, оф.2, м. Одеса, 67212) до Польщі (імпортер: Eurowinpol Sp.o.o., Rzeszow).

14:28 04.09.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення каптану у виноградному вині

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення №2023. 5493 стосовно виявлення каптану у виноградному вині, що експортувалось з України (виробник: ПрАТ "Харчовик", вул. Заводська 34, м.Болград, Болградський р-н, Одеська обл., 68702) до Польщі ( імпортер: Partner Center Sp/ z o.о.)

14:26 17.08.2023