Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує:

Дата: 10.10.2023 16:54

З 25 жовтня в Одеській області,  в тому числі на территорії Роздільнянського району, стартує кампания х переральної імуніхації м'ясоїдних тварин проти сказу.

Приманка з вакциною є безпечною для всіх видів тварин та людей. Вона має вигляд брикету з різким запахом м'ясо-кісткового борошна, що приваблює диких тварин, розміром із сирникову коробку, в середені якого розміщений полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

У разі виявлення приманок не чіпати їх, не подрібнювати, не переносити х місць розкидання в інші місця.