Щодо можливостей підвищення рівня цифрової грамотності

Відповідно до статі 12 Закону України «Про освіту» від 05.09.20217 року № 2145- VIII інформаційно - комунікаційну компетентність визнано однією з ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності.

13:40 15.07.2022

Щодо видачі ветеринарного документа

Відповідно до Порядку видачі ветеринарних документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 857 рішення про видачу ветеринарного документа приймається за результатами безпосереднього огляду товару (клінічний огляд тварин, ветеринарно-санітарний огляд харчових продуктів, кормів та інших об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду), який проводиться після звернення заявника.

12:37 15.07.2022

В Одеській області оголошено день жалоби!

Внаслідок нічного ракетного удару літаками стратечної авації з напрямку Чорного моря по Білгород-Дністровському району Одеської області, вражено багатоквартирний будинок та базу відпочинку.

15:54 01.07.2022