Головне управління Держрпродспоживслужби в Одеській області інформує

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській  області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до наказу в.о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 р. №532 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації», з вересня 2021 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

16:54 03.09.2021

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

Відповідно до рішень сесії Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня 2021 року №205-VIII «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради», від 15 квітня 2020 року №1/258-VII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області» 09 червня 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників Тростянецького та Слов’яносербського закладу загальної середньої освіти  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.

16:45 09.06.2021