Робота коммунальных служб у зв'язку з погіршенням погодних умов

У зв'язку з погіршенням погодних умов(зледеніння доріг), задля безпечного руху автотранспорту та пешеходів, силами комунальних служб Великоплосківської сільської ради під керівництвом голови здійснено посипання тротуарів та центральної дороги. Особлива увага приділялася підйомами, спускам та перехрестям.

19:40 13.01.2023

Роздільнянське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в  Одеській області інформує

Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує

Роздільнянське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в  Одеській області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів  (RASFF)  від 28 грудня 2022 року № 2022.7602 стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheco,  Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», просп. Ювілейний, 42 А,  кв. 14, м. Харків , 61153). Доводимо дану інформацію до операторів ринку, які можуть здійснювати обіг вказаної продукції.

15:00 10.01.2023