Апаратна нарада

05 грудня 2022 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарадна зі структурними підрозділами апарату Великоплосківської сільської ради, на якій було обговорено низку нагальних питань.

08:26 06.12.2022

Нагородження працівників аграрної галузі громади

Вручено грамоти  Великоплосківської сільської ради керівникам та кращим працівникам сільгосппідприємств громади з нагоди Дня працівників сільського господарства.  До урочистостей долучився Великоплосківський сільський голова Іван БАТУРІН та представники виконавчого комітету . Передано подарунки від вихованців Великоплосківського сільського будинку культури(керівник  Привалова Олена Олександрівна). На дружній зустрічі оговорено низьку питань про передові технології в сільському господарстві та найголовніші пріоритети цієї галузі.

16:58 22.11.2022

Апаратна нарада

21 листопада 2022 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарадна зі структурними підрозділами апарату Великоплосківської сільської ради, на якій було обговорено низку нагальних питань.

10:06 21.11.2022