Діяльність

Забуттю не підлягає!

27 січня  Тростянецький СБК разом з Тростянецькою бібліотекою-філією провели тематичну годину на тему “ Бабий яр. Забуттю не підлягає!” з учнями 6 класу Тростянецької ЗЗСО.

14:30 27.01.2022

Рождество Христово

Тростянецький СБК поздравляет всех жителей громады с наступающим светлым праздником - Рождество Христово!

11:52 06.01.2022

З Новим роком

Тростянецкий  дом культуры поздравляет всех жителей громады  с Новым годом! И хочется всем пожелать, чтобы в наступающем году с вами произошло то самое чудо, о котором вы все так мечтали. Хоть у каждого оно свое, но оно обязательно самое необходимое и самое важное. Желаем, чтобы все вы были живы и здоровы, чтобы занимались тем, что приносит вам удовольствие. Желаем достигать новых вершин и самореализовываться. А еще пожелать хотим побольше радостных моментов, которые перейдут в приятные воспоминания, и встреч с преданными друзьями и любимыми домочадцами.

12:09 31.12.2021

З Новим роком

12:09 31.12.2021

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

10:53 20.12.2021

Андріївськи вечорниці

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України, Росії та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв.

16:01 13.12.2021

День самоврядування

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

08:58 07.12.2021