Діяльність

З Днем Конституції

Сьогодні День Конституції України! Свято для всіх українців! Бажаю кожному відчуття значущості, свободи та можливостей. Світлих ідей, прекрасного життя, повноцінної реалізації та барвистих подій, які наповнюють душу позитивними емоціями

10:57 28.06.2022

День Конституції. Вітання від Тростянецького СБК

Вітаємо з Днем Конституції України та від щирого серця бажаємо завжди пишатися своєю країною і пам'ятати про свої права, поважати будь-який закон і вірно розуміти трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість самореалізації в цьому житті.

10:25 28.06.2022

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні.

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні. Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України. Згідно зі статистичними даними в ній загинуло близько 20% українців. Скорботна подія була започаткована президентом Леонідом Кучмою в листопаді 2000 року. На жаль, сьогодні війна знову прийшла в Україну. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

14:13 22.06.2022

З Днем Святої Трійці.

Тростянецький СБК вітає вас з прекрасним святим червневим святом Трійці, бажає, щоб Ви і Ваша сім'я були завжди під захистом Божим.

08:02 12.06.2022

"Європа підтримує Україну"

Тростянецький СБК долучився до Загальноєвропейського челенджу "Європа підтримує Україну"#europesisupportingukraine

09:23 31.05.2022