У Тростянецькому СБК спільно з Тростянецькою філією відбулося свято " День вишиванки"

Дата: 19.05.2023 09:35

Струмки барвистих ниток та вишивальні голки наші народні мотиви на полотні оживили! Багатогранна культура, розмаїття візерунків та неповторність, що живе в кожному рукоділля, об'єднало нас у цей яскравий та запальний день! Тростянецький СБК разом з Тростянецькою філією щиро дякують нашої майстрині Смолінської Лесі Леонідівні за участь в нашій фотозоні. Дякуємо усім учасникам та гостям за їхню участь в заході "День Вишиванки", який відбувся вчора.

Присутні зуміли насолоджуватись різноманітністю вишивок, дізнались дуже багато цікавого, брали участь у заході та спілкувались з іншими, які люблять і поважають наші традиції.

Нехай краса та багатство української культури завжди будуть в наших серцях та душах, а святкування Дня вишиванки надихає нас всіх на нові досягнення і здолання в житті. Дякую, що підтримали це свято і проявили любов до нашої національної спадщини!

Вбрані в квіти вишиванок, бажаємо усім мирного неба над головою та щирої любові у серцях!Фото без опису

#Освіта_Одещини_у_вишиванці_2023

#Вишиванка_наш_генетичний_код