Година спілкування у Тростянецькій філії та Тростянецькому СБК з приводу Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України!

Дата: 06.06.2023 11:32

4 червня - День вшанування пам'яті дітей,які загинули внаслідок  збройної агресії російської федерації проти України.  Година спілкування " Діти безневинні жертви війни" була присвячена цьому дню, щоб присутні мали можливість дізнатися більше про трагічну подію та дізнатися, чому цей день настільки важливий для всіх українців. Діти і і дорослі вшанували  пам'ять загиблих дітей хвилиною мовчання. Після цього присутні  прослухали розповіді про те, що трапилося,  і як загинули діти.

Зустріч була корисною та вагомою подією для всіх присутніх. Вона допомогла краще зрозуміти справжність подій, що відбулися, також послужила нагадуванням про те, що основною цінністю людства є життя та що ми повинні потурбуватись про те, щоб наша країна була безпечною для майбутніх поколінь.