Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?"

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?": Що таке ємоції і які вони бувають?

Цього року «Ти як?» та команда фахівців доклали руку до того, аби «перший дзвоник» не був сигналом про стрес — ні для дітей, ні для батьків. 1 вересня психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних провели спеціально розроблені уроки для учнів 1-11 класів на тему підтримки ментального здоров’я та навичок піклування про себе. Відсьогодні вони доступні для перегляду на сервісі MEGOGO у розділі «MEGOGO Освіта».

11:44 05.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?": Подкаст "Простими словами"

На подкаст «Простими словами» до Марка Лівіна та Софії Терлез завітав доктор медичних наук, психотерапевт Олег Чабан. У 8 випуску поговорили про те, чому Олена Зеленська взялася за психічне здоровʼя, як працює колективна травма й у чому щастя «генетично сумної нації».

14:21 22.08.2023