Відділ комунального господарства та благоустрою

Благоустрій в самому розпалі!

Вже традиційно котрий рік, напередодні поминальних днів ми намагаємось приділити час для побілу та прибирання території кладовища. Це важливий крок для збереження спадщини та пам'яті про померлих, а також для того, щоб місця поховання залишалися чистими та доглянутими.

15:00 14.04.2023

ДСНС інформує!

За поточний рік на території Роздільнянського району Одеської області зареєстрована 41 пожежа. Під час ліквідації вказаних пожеж на місці було виявлено  7 загиблих та 2 травмованих людей.

14:19 27.02.2023

Роздільнянське районне управління Головного управління ДСНС України в Одеській області надає рекомендації щодо перебування в «Пункті незламності» :

Відвідувачі Пункту мають ставитися з повагою та терпінням один до одного, надавати допомогу іншим відвідувачам в разі необхідності. Після отримання необхідних послуг громадянин має покинути Пункт, щоб інші мешканці громади могли скористатися послугами Пункту. Громадянин має дотримуватися в Пункті правил чистоти, здійснювати прибирання за собою. В «Пункті незламності» громадянам заборонено:

08:25 22.02.2023

ДТЕК Одеські Електромережі повідомляє

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Великоплосківської сільської ради, с. Новоантонівка, вул. Суворова. Електропостачання буде відсутнє 17.02.2023 8:00:00 до 17.02.2023 17:00:00

08:02 12.02.2023