Весняний благоустрій

Дата: 30.04.2024 14:11

Традиційно, напередодні Великодня, наша громада об’єднує зусилля для весняного благоустрою. У цей час ми разом займаємося прибиранням територій: видаляємо сміття, пиляємо сухі гілки, висаджуємо квіти, білимо дерева та паркани.

Сьогодні, завдяки чудовій погоді, ми дружно та активно займалися благоустрієм на території кладовища та церкви в селі Великоплоске. Прибирання на кладовищі – це, перш за все, прояв поваги до пам’яті про померлих. Крім того, це сприяє збереженню культурної спадщини та підтримує належний вигляд території кладовища.

Участь взяли працівники сільської ради, будинку культури та бібліотеки, працівники підприємств та організацій, власники об'єктів торгівлі, а також вчителі та учні Великоплосківського ліцею. Спільними зусиллями ми швидко впоралися з великим обсягом робіт.

Дякуємо всім небайдужим, хто приєднався до корисної справи!

Фото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису