Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПФУ назвав найчастіші помилки у заявах-розрахунках на виплату лікарняних

Для отримання від Пенсійного фонду України фінансування для оплати лікарняних роботодавцю необхідно подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про суми коштів, нараховані застрахованим особам.

08:40 02.02.2023

Як оплачується робота у вихідні дні під час воєнного стану?

Відповідно до ч. 6 ст. 6 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" у період дії воєнного стану не застосовуються норми ст. 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів),ч. 1 ст. 65, частин 3 - 5 ст. 67 та статей 71-73 (святкові і неробочі дні) КЗпП.

08:36 01.02.2023

АКТУАЛЬНІ ЗРАЗКИ ДОГОВОРІВ ПРО ЗАКУПІВЛЮ ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ ТА РАМКОВИХ УГОД

«Договір про закупівлю» - це господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару, Відповідно до частини 6 статті 1 Закону «Про публічні закупівлі».

08:30 26.01.2023

ПФУ щодо лікарняних та декретних за основним місцем роботи і за сумісництвом

З 01 січня 2023 року набрав чинності Закон України від 21.09.2022 N 2620-IX "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", згідно з яким викладено у новій редакції Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон).

08:29 25.01.2023

Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування – розпочалося експертне обговорення до другого читання

Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів першу робочу групу з підготовки до другого читання проекту Закону про службу в органах місцевого самоврядування (№6504).

08:26 24.01.2023