Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПФУ щодо лікарняних та декретних за основним місцем роботи і за сумісництвом

З 01 січня 2023 року набрав чинності Закон України від 21.09.2022 N 2620-IX "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", згідно з яким викладено у новій редакції Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон).

08:29 25.01.2023

Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування – розпочалося експертне обговорення до другого читання

Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів першу робочу групу з підготовки до другого читання проекту Закону про службу в органах місцевого самоврядування (№6504).

08:26 24.01.2023

Який термін подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації?

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що відповідно до абзацу дев’ятого п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 ПКУ, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, та річну фінансову звітність

08:06 23.01.2023

Чи можна надати відпустку без збереження заробітної плати працівнику, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи?

Чи можна надати працівнику відпустку без збереження заробітної плати в умовах воєнного стану? А працівнику, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи?

10:17 19.01.2023

Інформацію по заявах-розрахунках відтепер можна завантажувати на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України

Це дозволить роботодавцям в автоматичному режимі завантажувати листки непрацездатності, що сформовані в програмному забезпеченні ведення бухгалтерського обліку. Більше не доведеться витрачати час на ручне заповнення інформації про лікарняні.

10:14 18.01.2023

Уряд встановив базові гарантії розміру мінімальної зарплати медикам на 2023 рік

Уряд встановив фінансові гарантії для медиків. У 2023 році мінімальна заробітна плата для лікаря та фармацевта має становити не менше ніж 20 000 гривень, медичної сестри/брата та фахівця із реабілітації — не менше ніж 13 500 гривень. Це лише мінімальний рівень заробітної плати, гарантований державою медикам, які працюють повний робочий день.

23:13 17.01.2023

З 01 лютого 2023 року сплата єдиного внеску має здійснюватися на нові рахунки

Головне управління ДПС у м. Києві, з метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на неналежні рахунки, інформує, що з 01 лютого 2023 року сплата єдиного внеску має здійснюватися на рахунки 3556, які відкриті на ім’я Головного управління ДПС у м. Києві за 201-204 символами звітності.

10:08 16.01.2023