Футзал

Дата: 16.01.2022 17:37

14 січня у спортивному залі Слов’яносербського ЗЗСО з метою підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, ознайомлення і згуртування юних футболістів громади, а також організації здорового активного відпочинку хлопців пройшов товариський матч з футзалу серед учнів 5-9 класів Великоплосківського та Слов’яносербського ЗЗСО.
У цих змаганнях кожний юний футболіст мав змогу перевірити свою фізичну і технічну підготовку, тактичну кмітливість, визначити, над чим надалі належить ще попрацювати на тренуваннях. Безумовно, все це важливо для вдосконалення спортивної майстерності. І все ж сенс змагань з футзалу не тільки в цьому. Кожна гра завжди приносить її учасникам задоволення та масу яскравих вражень.
У запеклійій і нелегкій боротьбі, з рахунком 8:3 перемогу здобули найшвидші і найспритніші юнаки Великоплосківського ЗЗСО. Вітаємо хлопців та бажаємо всім командам спортивних перемог.