Інтегроване навчання через формування ключових компетентностей

Дата: 28.12.2023 09:40

27 грудня 2023 року у Великоплосківському ОЗО-ліцеї було організовано і проведено з педагогічним колективом практичний семінар на тему "Інтегроване навчання через формування ключових компетентностей".  Учителі ділилися власним досвідом з формування умінь та навичок тої чи іншої компетентності, організовували цікаву практичну роботу із колегами. Протягом спільної роботи педагогічні працівники мали можливість підвищувати  власну мотивацію професійної діяльності, яка б спонукала і надихала на досягнення певної мети. Кожний вчитель склав власний послідовний план досягнень у вигляді "сходинок досягнень".  Проведена рефлексія наприкінці семінару  спонукала всіх працівників  до самовдосконалення, до прагнення досягати балансу між власним станом та щоденною професійною діяльністю вчителя.