Новини

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ"ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня  2021 року №30 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради», рішення сесії Великоплосківської сільської ради від 02 квітня 2021 року №179-VIII  «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на   заміщення посади  директора  комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області» конкурсна комісія провела друге засідання.

14:45 15.06.2021

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня  2021 року №30 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради»,  рішення сесії Великоплосківської сільської ради від 02 квітня 2021 року №179-VIII  «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на   заміщення посади  директора  комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області» 08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області.

16:14 09.06.2021

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня  2021 року №30 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради»,  рішення сесії Великоплосківської сільської ради від 02 квітня 2021 року №179-VIII  «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на   заміщення посади  директора  комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області» 08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області.

16:50 08.06.2021

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в громаді провели святкові заходи

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

09:21 03.06.2021

Організоване завершення 2020-2021 навчального року

19 травня 2021 року у відділі освіти, культури, молоді, спорту та туризму відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю голови Великоплосківської сільської ради.

16:01 20.05.2021