Новини

Затверджено сроки проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році в Одеській області

Відповідно наказу Департаменту освіти та науки Одеської обласної  державної адміністрації  від 27 березня 2023 року №01-15 «Про організацію та проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році в Одеській області» затверджено Календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту в Одеській області та сроки проведення національного мультипредметного тесту .

16:41 30.03.2023

27 вересня 2022 року проведено чудове дитяче свято до 200-річчя села Великоплоске

Організація свята в умовах воєнного стану - нелегка справа, але організатори з цим завданням впорались. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та маленьким глядачам.

11:09 29.09.2022

Серпнева конференція педагогічних працівників Великоплосківської сільської ради

29.08.2022 року родину освітян нашої громади зібрала значна подія – серпнева конференція педагогічних працівників Великоплосківської сільської ради. Вступне слово було надано сільському голові Батуріну І.М., який привітав освітян з початком навчального року, проаналізував підготовку захисних споруд закладів освіти до навчання та побажав сил та наснаги у новому році.

15:49 29.08.2022