Дата: від до Скинути

Великоплосківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

10:37 07.12.2020

Інформація стосовно необхідних заходів щодо профілактики африканської чуми свиней у домогосподарствах

Доводимо до відома громадян що 28 листопада 2020 за межами населеного пункту села Кам’яні Савранського району на не зареєстрованій фермі зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Проведено дії з ліквідації вогнища захворювання.

08:34 04.12.2020

Увага, карантин!

Епідемічна ситуація з COVID-19 в області залишається нестійкою. Станом на 02.10.2020 лабораторно підтверджено 15012 випадків захворювання. Інтенсивний показник захворюваності складає 633,6. тобто на кожні 100 тис. населення хворіє 634 особи.

10:52 13.10.2020