Дата: від до Скинути

Великоплосківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

16:25 02.03.2020

Безоплатна правова допомога в Україні

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

06:50 19.02.2020

Як постійний крик на дитину, впливає на її здоров'я. Ніколи. Ніколи не робіть цього!

Виховання дітей — це досить захоплюючий процес, який потребує багато терпіння, витримки та знань. Якщо дитина розуміє тільки після крику, значить десь пішов перекіс.   Постійний крик негативно впливає на дитячу психіку і викликає у дітей агресію, скутість та невпевненість в собі.

07:20 27.01.2020

Відзначення Дня Соборності (Великоплосківська ОТГ)

22 січня українці відзначають важливе національне свято –День Соборності України. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки –акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

06:59 22.01.2020

Великоплоскiвський НВК вiдзначив День Соборності України

Великоплосківський НВК долучився до відзначення Дня Соборності України. Педагог-організатор Єгорова О.В. провела виховний захід для 4, 5,6 класів «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» . Виготовили жовто-блакита створили ланцюгу єдності біля школи.

05:39 22.01.2020

Безкоштовне оздоровлення своїх дітей

Дорогі батьки дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у вас є унікальна можливість безкоштовно оздоровити своїх дітей у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса та у державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек»  за адресою : м. Київ, Пуща-Водиця, 14-лінія.

12:04 03.10.2019