День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У день пам'яті жертв Чернобиля, який відзначається 26 квітня, на территорії Великоплосківської громади відбулося урочисте покладання квітів на могили наших односельчан - ліквідаторів наслідків аваріі на Чернобильської АЕС. На заході були присутні представники виконавчої влади та працівники установ культури. Цей традиційний захід проводиться багато років для того, щоб вшанувати пам'ять померлих і є одним із способів збереження пам'яті про трагедію, що сталася на Чорнобильській АЕС у 1986 році.

08:19 26.04.2023

Апаратна нарада

24-го квітня 2023 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарада з керівниками та спеціалістами виконавчих органів, керівниками комунальних підприємств Великоплосківської сільської ради.

10:05 24.04.2023