До уваги водіїв! Туман

Починаючи з ночі 12 грудня та протягом дня 13 грудня, на Одещині очікується погіршення погодних умов у вигляді туману, видимість 200-500 метрів.  температура повітря від від -1ºС до +3ºС;  опади відсутні;  вітер південно-західний 2-5 м/с; Просимо водіїв бути обережними на автодорогах, та під час керування автомобілем у тумані дотримуйтеся наступних порад:  дотримуйтеся безпечного швидкісного режиму;  увімкніть протитуманні фари;  тримайте безпечну дистанцію з іншими автомобілями; при зупинці увімкніть аварійну світлову сигналізацію;  уникайте різких маневрів на дорозі;  будьте уважними на пішохідних переходах.  Щодо стану проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення звертайтесь на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80.

16:14 12.12.2023

Лідери угорських громад України просять Орбана підтримати переговори про вступ в ЄС

Лідери угорських громад Закарпаття звернулися до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України в ЄС.

15:16 12.12.2023