Дата: від до Скинути

Ви замислювались про влаштування дитини – сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування до своєї сім’ї, але сумніви не дають спокою?

Законодавством України передбачено різні форми виховання дітей – сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування це усиновлення, опіка родичами дитини або влаштування до прийомних батьків (прийомна сім’я або дитячий будинок сімейного типу). Обираючи між ними, батьки орієнтуються на свої можливості та соціальну ситуацію. Проте, не всі знають, який вибір зробити з юридичної точки зору.

10:36 17.11.2023

Засідання комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

09.11.2023 року в адмінприміщенні Новосавицького старостинського округу відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю представників органу місцевого самоврядування, Великоплосківського сільського голови, служби у справах дітей, директора Новосавицької гімназії, старости Новосавицького старостинського округу, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення та інспектора Великоплосківської сільської ради.

16:28 09.11.2023