Конкурсна святкова програма "Нумо, дівчата!"

Дата: 07.03.2021 20:35

На передодні Міжнародного жіночого дня пройшов запис  чудового свята, на якому зібрались талановиті, кмітливі, розумні, гарні жінки з кожного старостівського округу нашої громади. Чотири команди виборювали перше місце в конкурсній розважальній програмі «Нумо, дівчата». Команда «Дівчата» від села Великоплоске представила себе як «ретро-стиль» 60-х років. Гарні костюми команди зачарували багатьох глядачів. Команда «Весняний святковий букет» від Слов’яносербського старостівського округу приглянулась глядачам своїм артистизмом і винахідливістю. Команда «Антидієта» від Новосавицького старостівського округу приводила глядачів до гумористичного трансу - «сміху до сліз» завдяки театральному акторству. Команда «Войковчанки» підкорили глядачів свої умінням танцювального жанру і сценічної майстерності.

Свято було прикрашено номерами художньої самодіяльності Великоплосківського БК: талановиті , молоді гурти «Красуні», «Хуліганки»,  мелодійний ансамбль  «Лийся, пісня» , чарівний народний ансамбль «Слов’янка».

Конкурсну програму професійно підготували ведучі  заходу Труханова Ірина і Мирза Олексій. Глядачам сподобались конкурси «кулінарний шедевр», «народна частівка», «ідеальний чоловік», «якби я була царівною…».

Дуже складно було жюри (Петрейко Олена, Цуркан Олена, Шлюшкін Сергій) визначити переможця, бо всі команди були гідні високої нагороди. Після вирішального конкурсу домашнього завдання команди підійшли до фінішу майже з однаковим результатом . Вирішено присудити всім командам перше місце, бо багато зусиль докладено всіма учасницями заходу.

Всім учасницям вручені найкращі слова подяки , призи і гарні букети квітів. Довго чекали ми такого свята- доброго, світлого і яскравого. Нажаль глядачів було мало , бо діють правила карантину, завдяки запису ми можемо насолодитись виступом дистанційно.

Дякуємо вам, талановиті і чарівні жінки нашої громади!