Підведення підсумків конкурсу "Ми таланти твої, Україно"

На територіїі нашої громади серед вихованців закладів культури було проведено фестиваль дитячої творчості "Ми таланти твої, Україно"з метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей та молоді у  декоративно-ужитковому мистецтві  та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти рідного краю.  Діти разом з вихователями творили в чарівних майстернях . Конкурс проходив в жанрі  "Декоративно-ужитково мистецтво". Вихованці зробили своїми руками роботи у номінаціях " Аплікація", "Об'ємні вироби", "Малюнок", "Вироби з солоного тіста".

16:27 02.08.2022

Запрошуємо на тематичні виставки до Дня Української Державності

На території громади у бібліотеках  кожного старостинського округу  і села Великоплоске проходять тематичні виставки до Дня Української Державності, присвячені сторінкам історії української державності та видатним постатям – представникам національної еліти, борцям за державність та незалежність України. Запрошуємо  жителів громади відвідати виставки та дізнатися про цікави факти з історії України та основні етапи державотворення  країни.

14:42 27.07.2022