Культура

Взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Військові обереги від Святого Миколая»

Вихованці закладів культури  громади взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат) , організатором якого є Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

10:15 22.12.2022

Заклади культури обговорювали планування на 2023 рік

15.12.2022 року за участю Великоплосківського сільського голови  Батуріна І.М. та секретаря  сільської ради Шлюшкіна С.Л. пройшло засідання працівників закладів культури, працівників виконавчого комітету. Протягом існування Великоплосківської сільської територіальної громади всі заклади культури працюють в повній чисельності. Місцева влада підтримує розвиток культури на території громади і діяльність спрямована на збереження культурної спадщини рідного краю. На зустрічі обговорювали низку проблем, пов’язаних з матеріально-технічним забезпеченням закладів культури, плануванням роботи на 2023 рік. Бібліотеки громади потребують не тільки поповнення фондів новими надходженнями, а й запровадження сучасних технологій. Необхідно вирішити питання доступності електронних наукових, художніх та періодичних видань.

12:31 18.12.2022