КП "СІЛЬКОМУНГОСП"

Наведення ладу біля колодязів

Працівники КП «Сількомунгосп» провели роботу з обкосу трави навколо секторних колодязів. Це необхідно для швидкого та легкого доступу до водомірів для контролю та робіт у разі поломок. На територіях колодязів прибрали суху траву та сміття.

12:36 02.11.2023

Увага!

З 1 листопада до 10 листопада буде проведено останній контроль водомірів в цьому році. Після 10 листопада рекомендуємо всім утеплити свій оглядовий колодязь!

09:51 27.10.2023

Підготовка до зимового сезону

Поки на подвір'ї тримається гарна погода, працівники КП «Сількомунгосп» проводять планову підготовку до зимового сезону в секторних колодязях в селі Великоплоске та с. Слов'яносербка. Що означає планова підготовка? Це включає в себе: промивання водоміра, перевірка клапана зворотного ходу, перевірка крана, утеплення всієї системи, що знаходиться в оглядовому колодязі.

15:08 25.10.2023