Діяльність

Чорнобиль не має минулого часу

За роком спливає рік, але для України Чорнобиль залишається незагоєною раною. Серед усіх трагедій , які пережило людство , чорнобильська катастрофа не несе аналогів за маштабностями рукотворного забруднення екологічної сфери. Ми повинні вшановувати і пам'ятати про цю страшну трагедію. 1986 рік завжди залишиться у пам'яті українців. Працівниками Слов'яносербської бібліотеки та будинку культури оформлена тематична виставка ''Чорнобиль не має минулого часу''.

16:39 26.04.2022

Заходи з переселенцями

22 квітня 2022 року до Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки були запрошені переселенці, з Миколаївської області , Снігурівського району, села Новопетрівка, які були вимушені залишити свої домівки через бойові дії, а зараз мешкають в нашому селі. Присутнім провели екскурсію до бібліотеки, до етнографічного та військового музеїв. Показали відіо- презентацію '' Той, хто не знає минулого- не вартий майбутнього''.

15:43 22.04.2022