Всеукраїнський антибулінговий урок

Дата: 29.09.2023 18:51

Психологічна служба Великоплосківського ОЗО - ліцею приєдналась до проведення Всеукраїнського антибулінгового уроку.  Пастухова Світлана Павлівна разом з учнями 5- Б класу  оговорили правила  спілкування. Іноді, ми не помічаючи, можемо образити один одного. Тож як потрібно спілкуватись аби розуміти один одного і не створювати конфлікти?!  З учнями 10 класу шкільний психолог провела бесіду з того, чим відрізняється конфлікт  від булінгу  і яку відповідальність несуть протиправні дії неповнолітніх. Крецу Олена Петрівна  провела з учнями 9 класу вправу " Яблуко", де пояснила причини булінга та його наслідки. Протягом тижня учні малювали асоціації булінгу, створювали колажи мрій та розбирались в ситуаціях. Дякуємо ЗСУ за можливість вчитись розв'зувати конфлікти.