«Чорнобиль - рана України»

Дата: 25.04.2024 16:36

25 квітня 2024 року напередодні 38-ї річниці від дня Чорнобильської трагедії працівниками КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» була проведена виховна година «Чорнобиль не має минулого Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...»  для учнів 8-Б класу.

Директор бібліотеки розповіла відвідувачам про одну із найскорботніших дат в історії нашого народу, спогад про яку пронизує серце гострим болем. Чорнобиль і досі є незагоєною раною.

А також бібліотекар підготувала:

відео перегляд: «Чорнобиль без права на забуття»

книжкова виставка:"Чорнобиль - рана України"

інформаційний стенд: «Участники ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС у 1986 році від Великоплосківської ОТГ»

вікторина: «Чорнобиль: міф/факт»

Ми низько схиляємо голови перед учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, і з особливим почуттям їх вшановуємо!

Велика Вам подяка і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні люди до Вас, щодня, щохвилини, завжди!