Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Самозайнята особа не здійснювала діяльність протягом 2023 року: чи слід подавати декларацію про майновий стан?

Якщо самозайнятою особою протягом звітного періоду не отримувався дохід від такої діяльності, то обов’язку подання декларації, у тому числі додатка Ф2, у зазначеної особи не виникає.

15:10 26.03.2024

Неправильно визначили рахунок для сплати податків: що з перерахованими коштами?

При сплаті податків на рахунки, які не відповідають ІКП (некоректні рахунки), кошти після надходження на бюджетний рахунок не зараховуються до ІКП платника, а відображаються в інтегрованій картці умовного платника «ПЛАТЕЖІ ДО ВИЯСНЕННЯ» ІКС «Податковий блок»

12:17 21.03.2024

З 11 березня діє оновлення до порядку повернення податкової знижки

Мінфін вніс зміни до Порядку інформаційної взаємодії ДПСУ, Держказначейства, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені