Великомихайлівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує підтвердити результати неформального професійного навчання за професією «Кухар» та отримати документ державного зразка.  Документи, які необхідні для підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «Кухар»:  - направлення центру зайнятості,  - паспорт,  - ідентифікаційний код,  - документ про освіту,  - трудова книжка,  - медична довідка 086/0, особиста медична книжка.  Комісія чекає вас у Одеському ЦПТО ДСЗ з 05.09.2022 по 09.09.2022 року за адресою: м. Одеса, вул. І.Рабіна, 18а.     Контактні телефони:

16:09 25.09.2022

Нові навчальні програми за напрямками: «Продавець напоїв та тютюнових виробів» «Продавець плодоовочевих товарів та продуктів їхньої переробки».

Державним навчальним закладом «Одеський центр ПТО ДСЗ» в рамках короткотермінових курсів цільового призначення розроблено нові навчальні програми за напрямками:

15:12 08.09.2022