Оголошення

УВАГА! Продовжується прийом зауважень та пропозицій до проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік

Виконавчий комітет Великоплосківської сільскої ради повідомляє, що відповідно до ст. 9 та ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на сайті Великоплосківської сільскої ради (https://velykoploskivska-gromada.gov.ua/)  ‎оприлюднено проєкти рішень Великоплосківської сільскої ради (регуляторні акти) про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік (єдиний податок, земельний податок, та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки).     Ознайомитися з проектами рішень можна за адресою:  с. Великоплоске, вул.  Центральна, буд. 121  та або за посиланнями:

10:08 10.06.2021

УВАГА! Розпочався прийом зауважень та пропозицій до проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік

10:13 23.05.2021

Привітання Перстньова Є. К.

Великоплосківська сільська рада, депутатський корпус, виконком щиро вітає з Днем народження депутата сільської ради

08:40 20.05.2021