Засідання комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

09.11.2023 року в адмінприміщенні Новосавицького старостинського округу відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю представників органу місцевого самоврядування, Великоплосківського сільського голови, служби у справах дітей, директора Новосавицької гімназії, старости Новосавицького старостинського округу, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення та інспектора Великоплосківської сільської ради.

16:28 09.11.2023

ДО ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІТРИ ЗМІН»

Сьогодні, 07 листопада 2023 року до Великоплосківської громади вкотре завітав Благодійний Фонд «Вітри Змін», який надав гуманітарну допомогу родинам нашої громади. Цього разу була надана гуманітарна допомога у вигляді наборів зимового одягу родинам з дітьми, які потребують соціальної підтримки віком від одного до чотирнадцяти років.

15:19 07.11.2023