Апаратна нарада

25 вересня 2023 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарада з керівниками виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств та старостами старостинських округів (дистанційно) Великоплосківської сільської ради.

09:15 25.09.2023

До Дня Усиновлення проведено урочистий захід на території Великоплосківської громади

17 вересня 2023 року у Великоплосківській громаді проведено урочистий захід, присвячений Дню Усиновлення. Це свято було встановлено в Україні, як данина подяки й поваги людям, які не побоялися взяти дитину у свою родину, дарують їй батьківську любов та турботу.

14:39 22.09.2023