Дзвони Чернобиля

Дата: 25.04.2024 15:21

25 квітня працівники будинку культури та бібліотеки з учнями старших класів провели  годину  пам'яті "Дзвони Чорнобиля"присвячену Чорнобильській трагедії.

Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції. Для України, для всіх, хто причетний до трагедії, життя поділено на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього.
26 квітня – є днем, пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Хай залишиться у минулому і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.