"Земля - наш дім і нам у ньому жити!"

Дата: 23.04.2024 09:34

Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи, є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти її ресурси.

До цієї дати у нашому закладі культури спільно з бібліотекою пройшла бесіда з вихованцями гуртка "Яскраві барви" на тему " Земля - наш дім і нам у ньому жити!". Під час спілкування, ми дослідили проблеми забруднення довкілля у вигляді цікавих вікторин, але особливу увагу ми приділили рослинам , як важливому компоненту екосистеми та обговорили, як вони впливають на наше життя відправившись в віртуальну подорож у ботанічний сад. Ну, і звичайно,  створили аплікації у  вигляді Землі.

Ми маємо лише одну Землю, тому давайте докладемо зусиль, щоб зробити її кращим місцем для всіх жителів!

💙🌳 #ДеньЗемлі