У Тростянецькому закладі культури відкрита виставка дитячих малюнків та поробок "Крок до зірок"

Дата: 15.04.2024 15:52

Всесвітній день авіації та космонавтики — пам'ятна дата, що відзначається 12 квітня, установлена на знак першого польоту людини в космос. В Україні 12 квітня відзначається як День працівників ракетно-космічної галузі України.

З нагоди свята у Тростянецькому закладі культури відкрита виставка дитячих малюнків та поробок "Крок до зірок"

Фото без описуФото без опису

Діти уявляють собі Космос як нескінченний загадковий світ, який населений незвичайними істотами, наділеними надприродними здатностями. Ми не переконуємо малюків в зворотному, а використовуємо ці фантазії для розвитку образного мислення.

Роботи учасників виставки відтворюють реальні космічні явища та події, фантастичні сюжети та образи, уявлення дошкільнят про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.