Змагання з волейболу серед дівчат Північної ліги 2024

Дата: 15.04.2024 08:38

13 квітня в селищі Окни відбулися фінальні змагання Першості Одеської області з волейболу серед дівчат 2007 року народження та молодше "ПІВНІЧНА ЛІГА 2024", яка проводилась СДЮСШОР Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації за підтримки ТОВ "Окнянський лан".

У змаганнях приймали участь 14 команд Роздільнянського та Подільського районів Одещини.

Протягом п'яти місяців дівчата демонстрували цікавий та видовищний волейбол, покращували рівень підготовки команд.

Волейбол у даний час є одним з найпопулярніших видів спорту в світі, адже розвиває спритність, стрибучість, координацію рухів, витривалість і фізичну силу.

Все це ми побачили у кожній грі, яку демонстрували учасники змагань. Дівчата грали на повну силу, водночас це було красиво.

Захоплюючими стали фінальні сутички.

У підсумку змагань серед команд "срібної ліги":

І місце - ДЮСШ Захарівської ТГ
ІІ місце - ВК Великоплосківської ТГ
ІІІ місце - ДЮСШ Ананьївської ТГ
Дівчатка наші Молодці 🏆🥈👍👍👍

Серед команд "золотої ліги":

І місце - СК Балта
ІІ місце - СК Подільськ
ІІІ місце - ДЮСШ Роздільнянської ТГ.

Секретар Окнянської селищної ради Олена АРТЬОМОВА та директор ТОВ "Окнянський лан" Олександр ДРАЧИНСЬКИЙ нагородили кращих гравців першості та усі команди медалями, кубками та грамотами.
Дякуємо нашій Великоплосківській ТГ за підтримку та довіру нашої команди, Великоплосківському сільському голові Батуріну Івану Максимовичу та  начальнику відділу освіти,культури,молоді та спорту Володимиру Ярочкіну за підтримку нашої команди!