Вже 80 років минуло з тієї пори……

Дата: 11.04.2024 11:25

Десятки матерів не дочекались сина

В небесній вишині славні імена.

Дай бог, щоб не забула Україна,

Яка за правду сплачена ціна.

Фото без описуТростянець!  Сьогодні  знаменний  день у  твоїй  історії.   День , який  в пам’яті  місцевих жителів  викарбуваний   золотими   літерами …  Саме  сьогодні  -11 квітня  1944  року  , в часи  ІІ Світової війни   ,  рівно  80 років тому ,  наше  селище  було    визволенне  від  німецко - фашиських  загарбників .  Радість  і сльози ,  біль і надія - все  переплелося  у одному    слові ВИЗВОЛЕННЯ .

У річницю визволення села Тростянець від нацистських загарбників  за участю Великоплосківського голови сільської ради Батурина Івана Максимовича,  головного спеціаліста відділу освіти, культури , молоді, спорту та туризму Труханової І.П, працівників закладів культури Тростянецького та Великоплосківського БК, Великоплосківської бібліотеки та Тростянецької філії, учнів  та вчителів Тростянецької гімназії та  небайдужих мешканців села.
Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти і вінок до братської могили загиблих воїнам.

Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну!

Молімося за тих, хто бореться за неї знов!

Слава Україні!