1 квітня - Міжнародний день птахів

Дата: 01.04.2024 10:03

Саме 1 квітня 1906р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. З цієї нагоди Тростянецький СБК провів бесіду «Мої друзі – птахи», яка включала в себе цікаву вікторину, загадки, створення поробки та кормушок для птахів. Таким чином вихованці закладу культури показали своє бережливе ставлення до пернатих друзів.

Україна є домівкою для близько 360 видів птахів, а разом з тим, які залітають на її територію, ця кількість становить близько 456 видів. Проте, війна стала небезпекою для багатьох видів птахів. У результаті війни, птахи стали жертвами прямих уражень снарядами та кулями, вибухових хвиль, пожеж, які знищували їх гнізда та забирали життя птахенят. Але попри все, ми віримо: саме птахи принесуть на нашу землю МИР!!!