Веселі пригоди до Дня книги

Дата: 27.03.2024 08:56

Слов'яносербська бібліотека та будинок культури провели свято ''День книги''.Цей захід було приурочено до Всеукраїнського тижня дитячого читання, що є чудовою можливістю нагадати про значення книги в житті людини та важливість розвитку читацьких навичок змалку.

Програма свята була різноманітною та захоплюючою. Ведучі події розповіли про захоплюючу історію виникнення книги та розвитку бібліотек як скарбниць знань. Через історії про видатних письменників та історичні факти про створення перших книг, діти дізналися про непересічну роль літератури у формуванні культури та освіти.

Фото без описуФото без описуФото без описуОдним з найбільш захоплюючих моментів свята став "казковий калейдоскоп", де учасникам пропонувалося впізнати казкових героїв за описом або вирішити загадки, пов'язані з улюбленими казками. Ця інтерактивна гра не лише перевірила, а й розвинула знання дітей про українські народні казки, стимулюючи їхній інтерес до читання та дослідження літературної спадщини.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На завершення свята організатори підготували солодкі подарунки для усіх учасників