В Тростянецькому сільському будинку культури була проведена бесіда на тему «Пожежна безпека в проводженні з легкозаймистими речовинами і матеріалами»

Дата: 26.03.2024 12:41

Ми обговорили, які предмети та матеріали можуть швидко спалахнути та створити пожежу. Звернули увагу на те, що важливо уникати використання відкритого вогню поруч з легкозаймистими речовинами, такими як бензин, керосин, лаки, фарби та інші хімічні речовини.

Під час нашої бесіди ми також обговорили, як правильно використовувати вогнегасник та як уникнути небезпеки під час гасіння вогню. Ми розглянули основні причини пожеж у домогосподарствах, такі як коротке замикання електромереж, необережне поводження з вогнем та несправні газові прилади.

Також обговорили, як діти повинні поводитися у випадку пожежі, а саме:

Покликати допомогу (набрати номер екстренної служби).

Було наголошено, що пожежна безпека - це відповідальність кожного, і дотримання простих правил може врятувати життя.

Наша бесіда була корисною та пізнавальною для всіх учасників.