Привітання до Дня Національної Гвардії України

Дата: 26.03.2024 08:26

Щороку наприкінці березня всіх українських нацгвардійців вітають їхні рідні, друзі та колеги. День Національної гвардії України відзначається 26 березня. Професія нацгвардійців дуже важка і відповідальна, особливо у воєнний час. В обов'язки Нацгвардії входить:

захист важливих державних об'єктів і спеціальних вантажів;

припинення діяльності злочинних і терористичних угруповань;

участь в антитерористичних операціях;

охорона громадського порядку.

Без нацгвардійців наше життя у воєнний час було б набагато небезпечнішим. Тому в цей день варто привітати всіх службовців Національної гвардії України і подякувати їм за нелегку працю!

Фото без описуВеликоплосківський СБК разом з народним ансамблем «Слов’янка» та танцювальним гуртком «PULSЕ» підготували онлайн привітання та вітають з Днем Нацгвардії України! Бажаєм вам міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Знайте, ви приклад мужності для всіх чоловіків та жінок в нашій країні і за її межами!