Національний тиждень читання поезії

Дата: 22.03.2024 18:34

З 16 по 24 березня тривав Національний тиждень читання поезії. Тема тижня поезії - ДІМ.  Гаслом тижня став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової - «Ріки незмінно течуть додому».

В рамках тижня поезії у Всесвітній день поезії у нашій гімназії був проведений конкурс читців поезії на тему «Рідний дім». Учні декламували вірші українських поетів про дім, рідний край, Україну.

Надзвичайно цікаво пройшла зустріч із сучасним письменником і поетом рідного краю Володимиром Скавроніком. Захоплююча розповідь про життя і творчість, насолода поезіями про рідний край, про рідний дім, про Україну - зробили цю зустріч незабутньою. Дякуємо, Володимире Миколайовичу!

Тиждень поезії в Україні проходить вперше, і це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.