Поезія - це діамант величиною в слово

Дата: 21.03.2024 11:59

« Поезія – це не « найкращі слова

в найкращому порядку»,

це вища форма існування мови»

Йосип Бродський.

З нагоди Всесвітнього дня поезії, яке відзначається щороку

21 березня, у КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»  відбулась зустріч учнів 8-а класу  Великоплосківського ОЗО – ліцею з письменницями нашого рідного села  Пастуховою С. П. та Плєхановою Л. І.

Світлана Павлівна декламувала вірші українських письменників. Людмила Іванівна розповідала власні вірші, написані душею про рідне село, в яких переплітаються туга і радість, розпач та надія, гордість та патріотизм.

Користувачі бібліотеки ознайомилися з книжковою виставкою найкращих поетичних творів українських поетів, а також з творами нашого земляка   Скавроніка Володимира.

Хвилини творчого єднання подарували присутнім заходу велике задоволення, від якого прості слова звучали по-новому, а серце мусило битися сильніше.