Ми з татом більше не разом. Як не травмувати дитину розлученням та підтримати її

Дата: 21.03.2024 09:22

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «найкраще, коли i мама, тато повдомлять про свое ршення разом. це допоможе уникнути однобчност чи упередженого пояснення. бажано, щоб ще до цίеϊ розмови батьки зясували стосунки наодинц. вже ΠΟΤΙΜ, без зайвих емоцй, розмовляли 3 дитиною. якщо вам ΠΟΤΡΙбΗа подтримка психолога через досвид вйни, телефонуите 0800 210 106 голоси дтей»
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «дитина молодшого BİKy може вдчувати провину та подумати, що розлучення трапилося через неï, бо вона, наприклад, погано вчилася у школ, або погано поводилася, чи ускладнювала батькам життя. тож дорослим потрибно наголошувати, що жодной провини дитини в розлученни немае, i це ïχHE спильне ршення. якщо вам ΠΟΤΡΙбΗа пдтримкапсихолога пидтримка психолога через досвд вини, телефонуйте 0800 210 106 голоси дтей диси»

На зображенні може бути: телефон

Джерело: Голоси дітей