Зустріч з письменником, поетом Володимиром Скавроніком

Дата: 20.03.2024 11:33

Працівники Слов'яносебського будинку культури, Слов'яносербської бібліотеки-філії та Слов'яносербської гімназії провели сумісний захід до «Національного  тижня читання. Тижня поезії», який  проходить з 16 по 24 березня 2024 р. і включає  дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня).

Фото без описуФото без опису

До «Національного  тижня читання. Тижня поезії»  відбулася творча зустріч з  сучасним місцевим письменником, поетом Володимиром Скавроніком .
Користувачам бібліотеки він добре знайомий як автор книг ''Мрійливий романтик'', ''Приречений на життя'', ''Я люблю власну долю!..'' та ін. На заході були присутні учні гімназії, вчителі та читачі бібліотеки. Володимир Миколайович читав свої вірші про рідний край, про рідний дім, про Україну .
  Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання.

Фото без описуФото без опису
    Сподіваємось, що зустріч з Володимиром Скавроніком залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування та бажання  більше читати.