Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Великоплосківської сільської територіальної громади на 2023-2030 рр."

Дата: 05.04.2024 13:20

Анкета-опитування

Попри складнощі сьогодення, ми розвиваємося та готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою та успішною!

В рамках розробки Стратегії розвитку Великоплосківської сільської територіальної громади на 2023-2030 роки Робоча група з її розроблення проводить опитування з метою визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді, та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Опитування у нашій громаді розпочато з 19 березня 2024 року.

Взяти участь в анкетуванні можна заповнивши:

• паперовий примірник, для цього потрібно звернутись до відділу з питань земельних ресурсів, містобудування, архітектури та охорони навколишнього природного середовища (с. Великоплоске, вул. Центральна, 121) або до вашого старостинського округу;
  • онлайн, за посиланням:

Скористайтеся для опитування зручним для Вас способом.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано, узагальнено та використано, як важливий фактор, при розробці Стратегії.

Анкети приймаються до 12 квітня 2024 року включно.

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!